Hala sportowa przy Szkole Podstawowej w Zatorach jest nowoczesnym obiektem sportowym.

W hali znajduje się pełnowymiarowe boisko do następujących dyscyplin sportowych:

• Piłka ręczna 40 m x 20 m

• Koszykówka 28 m x 15 m

• Siatkówka 18 m x 9 m

Istnieje możliwość podziału hali na trzy boiska do koszykówki i siatkówki.

Obiekt dysponuje trybunami dla publiczności na 150 miejsc oraz 4 szatniami z natryskami. Parking wokół hali mieści 50 aut osobowych.

Cały kompleks sportowy jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

W obiekcie znajduje się siłownia wyposażona w:

1. Brama do ćwiczeń;

2. Wyciąg górny i dolny;

3. Maszyna na klatkę i plecy;

4. Maszyna na czworogłowy uda;

5. Maszyna na prostowniki grzbietu;

6. Ławka skośna;

7. Ławka do ćwiczeń;

8. Rower pionowy;

9. Dwa eliptyki.

W godzinach przedpołudniowych hala wykorzystywana jest do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego z uczniami Szkoły Podstawowej w Zatorach.

W pozostałym czasie tj. w godz. 16:00-20:00 od poniedziałku do piątku obiekt służy mieszkańcom gminy, klubom i grupom sportowym oraz osobom indywidualnym.

Dzieciom i młodzieży do 18 roku życia, płyta boiska oraz siłownia udostępniane są wyłącznie pod opieką upoważnionej osoby dorosłej.

Wynajęcie hali możliwe jest po ustaleniu harmonogramu oraz podpisaniu umowy z Dyrektorem Szkoły.

Wnioski należy składać w sekretariacie szkoły (tel. 29 7410310)

Zapraszamy!!!