Zasady wynajmu hali sportowej/sali fitness/siłowni

Wynajmu hali sportowej/sali fitness/siłowni dokonuje się po podpisaniu stosownej umowy z Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Zatorach na podstawie przedstawionych informacji.

1. Osoba indywidualna wynajmująca pomieszczenia sportowe powinna przedstawić następujące dane:

• imię i nazwisko osoby wynajmującej,

• aktualny adres zamieszkania,

• numer dowodu osobistego,

• numer telefonu kontaktowego,

• szczegółowy termin wynajmu – należy podać konkretny dzień (dni tygodnia), w których odbywać się będą zajęcia oraz godziny tych zajęć.

1. Kluby, instytucje, zakłady pracy, itp. powinny szczegółowo zaznaczyć (podać):

• imię i nazwisko osoby wynajmującej,

• pełną nazwę wynajmującego,

• adres klubu, instytucji, zakładu pracy, itp.,

• szczegółowy termin wynajmu – należy podać konkretny dzień (dni tygodnia), w których odbywać się będą zajęcia oraz godziny tych zajęć,

• należy wyznaczyć i podać imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za grupę korzystającą z hali sportowej wraz z numerem telefonu kontaktowego.

1. Czas przebywania w szatni po zajęciach/treningach nie może być dłuższy niż 15 min.

2. Minimalny czasem wynajmu jest 30 min. i wielokrotność.

3. W przypadku wynajęcia hali sportowej na zawody, turnieje, konferencje, koncerty, imprezy kulturalne i inne, cena uzależniona jest od wielkości i charakteru imprezy. W przypadku umów długoterminowych istnieje możliwość negocjacji cen.

4. Cennik hali sportowej przewiduje zniżki na wynajem pomieszczeń w przypadku:

• Osób niepełnosprawnych,

• Organizacji treningów w ramach obozów sportowych,

• Podpisania umowy długoterminowej (powyżej 3 miesięcy),

• Innych okoliczności – za zgodą dyrektora Szkoły Podstawowej w Zatorach.

1. Wynajem hali obejmuje dwie szatnie z zapleczem socjalnym.

2. Wynajem nie obejmuje ruchomego sprzętu sportowego (piłki, rakiety, itp.).